کتاب استراتژی دیجیتال مارکتینگ

کتاب استراتژی دیجیتال مارکتینگ دیو چفی Dave Chaffey یکی از پرفروش ترین کتابهای حال حاضر در حوزه کسب و کارهای دیجیتال و بازاریابی دیجیتال است که از سری نوشته های  این نویسنده مشهور است و مناسب برای کسانی است که در حوزه استراتژی، مارکتینگ و مشاوره در حوزه دیجیتال فعالیت میکنند.

در حال حاضر کتاب استراتژی دیجیتال مارکتینگ در نسخه ششم چاپ شده است و این آخرین نسخه موجود در بازار می باشد که نمره ۴.۵ از سایت آمازون را کسب کرده است، کتاب استراتژی دیجیتال مارکتینگ یا همان استراتژی بازاریابی دیجیتال: استراتژی، پیاده سازی و نمونه های اجرایی، راهنمایی جامع و عملی را در مورد چگونگی استفاده بیشتر شرکت ها از رسانه های دیجیتال، ابزارها و راهکارهای موجود، برای دستیابی به استراتژی ها و اهداف بازاریابی ارائه می دهد.

در این کتاب، تئوری استراتژی دیجیتال مارکتینگ از طریق مقاله های موجود در حوزه دیجیتال و تجربه کسب و کار واقعی نگارش شده است، این یافته ها عموما بصورت مطالعات موردی و مصاحبه از شرکت های کاملا دیجیتال (که در قله دیجیتال ایستاده اند) بدست آمده است؛ مانند eBay، فیس بوک، گوگل، آمازون و هزاران شرکت دیگر.

دلیل اهمیت بالای مطالعه این کتاب اینست که در خلال این مباحث غنی، اشاره به نکات کلیدی موفقیت شرکتهای بزرگی همچون اپل،جت بلو و استارباکس شده است. دیو چفی در این کتاب به شما نشان می‌دهد چگونه می‌توانید با به کار بردن تکنیک‌های بازاریابی مشخص خود را از سایرین متمایز سازید و در زمینه دیجیتال کردن بازاریابی کسب و کار خود بهتر از سایر رقبایتان باشید.

دانلود رایگان استراتژی دیجیتال مارکتینگ