دانلود رایگان کتاب اصول بازاریابی فیلیپ کاتلر آخرین ویرایش

معرفی کتاب اصول بازاریابی فیلیپ کاتلر

کتاب اصول بازاریابی فیلیپ کاتلر از ۲۰ فصل تشکیل شده و شیوه ی ارایه مطالب هر فصل به گونه ای است که با انتظارات خواننده برای یادگیری همخوانی دارد. هر فصل ازکتاب اصول بازاریابی فیلیپ کاتلر با شرح مختصری از «مفاهیم و اهداف فصل» آغاز می شود و به دنبال آن «روایتی گیرا» جاذبه ی لازم را برای ادامه ی کار در خواننده ایجاد می کند. «بحث درباره ی مفاهیم» و «کاربردها» پایان بخش هر فصل به نگارش درآمده است. در کتاب اصول بازاریابی فیلیپ کاتلر ۵ محور فایده زایی و مدیریت ارتباط با مشتریان، نام تجاری و مراقبت از آن، بازدهی بازاریابی، فناوری های جدید و شیوه ی بازاریابی توام با مسئولیت اجتماعی به عنوان موضوعات اصلی در کانون توجه قرار دارند.

در ویرایش نهایی کتاب اصول بازاریابی فیلیپ کاتلر به دیجیتال مارکتینگ یا همان بازاریابی آنلاین پرداخته شده است

کتاب اصول بازاریابی فیلیپ کاتلر که توسط یکی از بهترین و برجسته ترین اساتید بازاریابی جهان یعنی فیلیپ کاتلر نوشته شده، رتبه ی نخست کتاب درسی این رشته را در همه ی دانشگاه های جهان به خود اختصاص داده است. مفاهیم نظری، مثال ها و داستان های این کتاب فرصت مناسبی برای افزایش دانش، بینش و توانمندی ارزش آفرین همه ی علاقه مندان به حوزه بازاریابی و کسب و کار است.

کتاب اصول بازاریابی فیلیپ کاتلر که در اختیار شما قرار دااده شده است آخرین نسخه این کتاب است و عنوان اصلی آن Principles of Marketing است که در سال ۲۰۰۷ منتشر شده است.

نویسندگان کتاب اصول بازاریابی فیلیپ کاتلر با ارائه­‎ی مجمو­عه‎­ای از اصول و مفاهیم علمی و نظری، موارد مطالعه‎­ی واقعی، راهکار­ها و راهبردها، داستان­ها و مثال­‎های بازاریابی و هشدارها و رهنمودها ­به ما می­‎آموزند که برای موفقیت چگونه باید­ به مشتریان فایده‎­رسانی کنیم، چگونه باید نام­‎های تجاری توانمند داشته باشیم و چگونه باید در عین احساس مسئولیت اجتماعی بازاریابی کنیم.