دانلود کتاب طرح بازاریابی کسب و کارهای کوچک

کتاب طرح بازاریابی کسب‌ و‌ کارهای کوچک

دلیل این اهمیت چیست؟ این سؤال همواره از زمان آشنایی من با دنیای بازاریابی همراهم بود. جوابش را وقتی پیدا کردم که وظیفه برنامه ریزی برای فعالیت های بازاریابی شرکتی را که در آن کار می کردم داشتم. اگر با روش های تدوین طرح بازاریابی آشنا باشید، می دانید که فرایندهایی به شدت فرسایشی، زمان بر و پرهزینه اند. درنهایت، خروجی آنها کتابچه ای با صفحات زیاد است که تا پایان سال در بخش بازاریابی شرکت خاک می خورد.

این قدر هزینه، آن هم بی نتیجه؟ اینجاست که اهمیت اختصار طرح بازاریابی مشخص می شود. سال بعد روش های قدیمی را کنار گذاشتم . سرم به سنگ خورده بود و به دنبال منبعی گشتم که بتواند من را از آن همه زحمت بیهوده خلاص کند. به کتابی که پیش روی شماست رسیدم. این کتاب پرطرفدار که مدت هاست در بین کتب بازاریابی در سایت آمازون رتبه نخست فروش را به خود اختصاص داده است، حتی بدون نیاز به مطالعه منابع دیگر، شما را قادر به تدوین طرح بازاریابی خواهد کرد.

اما کتاب طرح بازاریابی کسب‌ و‌ کارهای کوچک چطور به شما کمک می کند؟ قرار است در کنار هم طرح بازاریابی شما را به و قسمت تقسیم و با گذر از هر فصل کتاب طرح بازاریابی کسب‌ و‌ کارهای کوچک، به کمک خودتان، یکی از آن بخشها را کامل کنیم. درواقع وقتی به پایان کتاب برسید، طرح بازاریابی یک صفحه ای شما هم کامل شده و آماده اجراست، به همین سادگی. کافی است این صفحه را در طول سال مقابل خودتان قرار دهید و به آن عمل کنید. همان طور که این کتاب برای من بسیار کارآمد و مشکل گشا بود، مطمئنم با استفاده از مطالب آن شما هم کسب و کار بسیار موفق تری خواهید داشت.